Yleisrasvapatruuna Lube-Shuttle®-rasvaprässiin 400 g Uni
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Rasvaprässit nro 083581 ja nro 083587.
Rakenne
Litiumperustainen yleisrasva kuula-, rulla- ja liukulaakereille.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Patruuna |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | 400 g |
| ⌀ | 53 mm |
| Tyyppi | UNI |
| Sisältö | 400 g |
| Merkintä DIN 51502:n mukaan | K2K-30 |
| Lämpötila-alue | -30 - 120 °C |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G083592UNI |
|---|---|
| EAN | 4016553120009 |