Paineilmarasvaprässi, Lube Shuttle®
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Paineilmarasvaprässit yhden käden käyttöön, täydellinen tasapaino.
Kertapumppausjärjestelmä optimaaliseen rasvan hallintaan (1 cm3/isku), paineenvälitys 1:60:
Täyttö Lube-Shuttle®-patruunoilla (tilavuus: 400 g).
Sopii rasvoille NLGI-luokkaan 3 asti ja erittäin mataliin lämpötiloihin.
Toimitussisältö
Sis. kumipanssaroitu letku ja 4-leukainen hydraulinen tartuntasuulake.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Rasvaprässi |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | 400 g |
| Letkun liitäntäkierre | R1/8 tuumaa |
| Käyttöpaine | 400 bar |
| Koepaine | 800 bar |
| Paineilman syöttöalue | 3 - 8 bar |
| Energiansyöttö | Paineilmatoiminen |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G083587 |
|---|---|
| EAN | 4016553037307 |