Yhdistelmävasara
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Yhdistetty lukkosepän- ja suutari vasara. Sivut lisäksi hiotuilla iskupinnoilla ahtaissa tiloissa tehtäviin töihin. Pää sitkeäkarkaistua terästä, vaihdettavalla, kulutusta kestävällä nylonisella suutarinsisäkkeellä – kovuus noin 68D Shore. Murtumattomalla "Ultratec"-lasikuituvarrella.
Varaosa
Nyloninen sisäke nro 754895.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Vasara |
|---|---|
| Takaiskuton | ei |
| Paino | 0,53 kg |
| Pään ⌀ | 32 mm |
| Materiaalipanostus | Nailon, valkoinen |
| Pään ⌀ | 32 mm |
| Varren materiaali | Lasikuitu |
| Sarja | Ultratec DUO |
| Kokonaispituus | 320 mm |
| Vasarapään mitat | 31×31 mm |
| Pääpituus iskun kanssa | 108 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 754890 |
|---|---|
| EAN | 4016134010293 |