Pozidriv-ruuvitaltta, 2K-Haptoprene®-kahvalla 2
!
Tuote ei ole enää valikoimassa. Katso korvaavat vaihtoehdot alta.
Tuotekuvaus
Pozidriv-ruuvitaltta, 2K-Haptoprene-kahvallaToteutusKuusiokannalla kiintoavaimia varten.
Rakenne
Voimakahva, jossa ihoystävällinen ja pitävä pinta sekä ydin erityisen sitkeää ja iskunkestävää polypropeenia. Erityisen pintarakenteen ansiosta suuria vääntömomentteja voidaan siirtää myös märillä tai öljyisillä käsillä.
Terä kromivanadiini-erikoisseoksesta, mahdollisimman suurella kovuudella ja erittäin suurella sitkeydellä. Kromattu pinta, mustat kärjet.
Voimakahva ihoystävällisellä, pitävällä Haptoprene-pinnalla.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ruuvitaltat |
|---|---|
| Vetoprofiili | Pozidriv-ruuvitaltta |
| Vetoprofiili | Pozidriv-ruuvitaltta |
| Kokonaispituus | 205 mm |
| Kuusiokanta jakoavaimille | 10 mm |
| Ristipääuran koko | 2 |
| Ruuvin ⌀:lle | 3,1–5,2 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6676932 |
|---|---|
| EAN | 4045197923189 |