Pozidriv-ruuvitaltta, 2K-Haptoprene®-kahvalla
!
Tuote ei ole enää valikoimassa. Katso korvaavat vaihtoehdot alta.
Tuotekuvaus
Pozidriv-ruuvitaltta, 2K-Haptoprene-kahvallaRakenneKuusiokanta jakoavaimille.
Rakenne
Voimakahva, jossa ihoystävällinen ja pitävä pinta sekä ydin erityisen sitkeää ja iskunkestävää polypropeenia. Erityisen pintarakenteen ansiosta suuria vääntömomentteja voidaan siirtää myös märillä tai öljyisillä käsillä.
Terä kromivanadiini-erikoisseoksesta, mahdollisimman suurella kovuudella ja erittäin suurella sitkeydellä. Kromattu pinta, mustat kärjet.
Voimakahva ihoystävällisellä, pitävällä Haptoprene-pinnalla.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ruuvitaltat |
|---|---|
| Vetoprofiili | Pozidriv-ruuvitaltta |
| Vetoprofiili | Pozidriv-ruuvitaltta |
| Kokonaispituus | 270 mm |
| Terän pituus | 150 mm |
| Kuusiokanta jakoavaimille | 13 mm |
| Ristipääuran koko | 3 |
| Ruuvin ⌀:lle | 5,3 − 7,2 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 667693 |
|---|---|
| EAN | 4045197923196 |