Pozidriv-ruuvitaltta, 2K-Haptoprene-kahvalla 2
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Ergonomisesti muotoiltu voimakahva, jossa pitävä Haptoprene-pinta ja iskunkestävästä muovista valmistettu ydin. Erityisen pintarakenteen ansiosta suuria vääntömomentteja voidaan välittää myös märin tai öljyisin käsin.
Terä kromivanadiiniterästä. Nikkelöity ja kromattu pinta, kärki musta.
Rakenne
Kuusiokanta-alue avainotetta varten.
Malli
Ergonomisesti muotoiltu voimakahva, jossa pitävä Haptoprene-pinta ja iskunkestävää muovia oleva ydin. Erityisen pintarakenteen ansiosta suuretkin vääntömomentit voidaan välittää myös märillä tai öljyisillä käsillä.
Terä kromivanadiiniterästä. Nikkelöity ja kromattu pinta, kärki musta.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ruuvinväännin |
|---|---|
| Materiaali | kromivanadiiniterästä |
| Vetoprofiili | Pozidriv-ruuvimeisseli |
| Pinta | nikkelöity, kromattu |
| Kahvan materiaali | 2K-Haptoprene |
| Iskuholkki | ei |
| Varren malli | pyöreä |
| Lyhyt ruuvimeisseli | ei |
| Pienempi terän halkaisija edessä | ei |
| Vetoprofiili | Pozidriv-ruuvimeisseli |
| Kokonaispituus | 205 mm |
| Terän pituus | 100 mm |
| Käyttökuusikulma | kyllä |
| Talttakärki | musta |
| Kuusiokanta jakoavaimille | 10 mm |
| Ristipääuran koko | 2 |
| Ruuvin ⌀:lle | 3,1–5,2 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6677122 |
|---|---|
| EAN | 4067263013631 |