Kuusiokoloruuvinvääntöhylsysarja, TiN-pinnoitettu, 1/2" nelikanta, 9 osaa
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Suoritus
Kiinnitys-/liitososat standardien DIN 3122 / 3123 mukaan;
hylsyt standardin DIN 3124 mukaan.
Sisä-/ulkopuoliset nelikannat standardin DIN 3120 mukaan.
TiN-pinnoitetut terät erittäin suurella tartunta- ja kulutuskestävyydellä. Optimoitu korroosiosuoja.
Materiaali
Hylsy kromi-vanadiiniterästä, hilseilemättömästi kromattu. Terä erikoisterästä TiN-pinnoitteella.
Käyttötiedot
Kuusiokoloruuveille, kierre M6–M24.
Toimitussisältö taulukkokäyttö
Ruuvinvääntöhylsyt: 9 kpl nro 643233 koot 5; 6; 7; 8; 9; 10; 12; 14; 17
Säilytys: Smartcase, jossa asemointitoiminto
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Hylsyavainhylsy |
|---|---|
| Pituus | 185 mm |
| Leveys | 153 mm |
| Korkeus | 52 mm |
| Vetoprofiili | Kuusiokoloavain; hylsyavain TORX®-ruuveille; kuusiokoloavain; hylsyavain TORX®-ruuveille; kuusiokoloavain; hylsyavain TORX®-ruuveille |
| Neliökiinnitys | 1/2 tuumaa; 1/2 tuumaa; 1/2 tuumaa |
| Osien lukumäärä | 9 |
| Kuusiokoloavaimen avainvälikokoalue | 5–17 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G639406 |
|---|---|
| EAN | 4000896193530 |