Torx®-hylsysarja, 1/2" nelikanta, 8 osaa
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kiinnitys-/liitososat standardien DIN 3122 / 3123 mukaan;
Hylsyt standardin DIN 3124 mukaan.
Sisä-/ulkonelikannat standardin DIN 3120 mukaan.
Materiaali
Kromiseosteräs, kromattu.
Käyttötiedot
Ulkoisille Torx®-ruuveille, kierre M8–M20.
Toimitussisältö (taulukon mukainen)
Hylsyt: 8 kpl nro 642700
koko E10; E11; E12; E14; E16; E18; E20; E24
Säilytys: ABS-muovilaatikko
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Hylsykärki |
|---|---|
| Pituus | 227 mm |
| Leveys | 131 mm |
| Korkeus | 57 mm |
| Vetoprofiili | Hylsyavain TORX®-ruuveille; Monihammastettu ruuvimeisseli; Hylsyavain TORX®-ruuveille; Monihammastettu ruuvimeisseli; Hylsyavain TORX®-ruuveille; Monihammastettu ruuvimeisseli |
| Neliökiinnitys | 1/2 tuumaa; 1/2 tuumaa; 1/2 tuumaa |
| Osien lukumäärä | 8 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G639508 |
|---|---|
| EAN | 4018754261697 |