QuickRelease-hylsysarja, 1/2 tuuman nelikanta, 22 osaa
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kiinnitys-/liitososat standardin DIN 3122/3123 mukaiset, hylsyt standardin DIN 3124 mukaiset. Sisä-/ulkonelikannat standardin DIN 3120 mukaiset.
QuickRelease-sarja murtosuojatussa ABS-muovilaatikossa, jossa vaahtomuovisisus. Räikkäkahva, jatkovarsi, yleisnivel ja hylsy muodostavat kauttaaltaan kiinteästi toisiinsa liitetyn kokonaisuuden. Painiketta painamalla irrotat osat nopeasti ja helposti toisistaan.
Materiaali
Chrome-Alloy-Steel, kromattu.
Käyttötiedot
Ulkoisille kuusiokantaruuville/muttereille, kierre M6–M22.
Toimitussisältö taulukkokäyttöön
kuusiokantahylsyt: 16 kpl nro 642200 koot 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 21; 22; 24; 27; 30; 32
1 T-kahva QR: nro 641350
3 jatkovartta QR: nro 641045 pituudet 75; 130; 255
1 yleisnivel QR: nro 641650
1 räikkäväännin QR: nro 640440
Säilytys: ABS-muovilaatikossa
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | hylsyavain |
|---|---|
| Pakkaus | ABS-muovilaatikko |
| Pituus | 454 mm |
| Leveys | 253 mm |
| Korkeus | 64 mm |
| Pikairrotuksella | kyllä |
| Neliökiinnitys | 1/2 tuumaa; 1/2 tuumaa; 1/2 tuumaa |
| Vetoprofiili | Kuusiokantahylsyavaimet; kuusiokantahylsyavaimet; kuusiokantahylsyavaimet |
| Neliökiinnitys | 1/2 tuumaa; 1/2 tuumaa; 1/2 tuumaa |
| Avaimen koot | metrinen |
| Avaimen välin alue, kuusiokantahylsyavain | 10–32 mm |
| Osien lukumäärä | 22 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G637891 |
|---|---|
| EAN | 4018754260911 |