Hylsyavainsarja metriset/tuumakoot, 1/2" neliö 45 osaa
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kiinnitys- / liitososat standardin DIN 3122/3123 mukaan, hylsyt standardin DIN 3124 mukaan. Sisä-/ulkoneliöt standardin DIN 3120 mukaan.
Materiaali
Kromi-seosteräs, kromattu.
Käyttötiedot
Ulkoisille kuusiokolopulteille/muttereille, kierre M6–M22. Ulkoisille kuusiokolopulteille/muttereille, joiden kierre enintään 3/4" (amerikkalaiset tuumamitat).
Toimitussisältö taulukkokäyttö
12-kulmahylsyt: 22 kpl nro 642100
koko 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 30; 32; 34
12-kulmahylsyt: 17 kpl nro 642400
koko 3/8; 7/16; 1/2; 9/16; 19/32; 5/8; 11/16; 3/4; 25/32; 13/16; 7/8; 15/16; 1; 1.1/16; 1.1/8; 1.3/16; 1.1/4
T-kahva: 1 kpl nro 641300 koko 300
Jatkot: 3 kpl nro 641000
koko 75; 130; 255
Yleisnivel: 1 kpl nro 641600 koko 1/2
Räikkäväännin: 1 kpl nro 640100 koko 1/2
Säilytys: teräslaukussa
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | hylsyavain |
|---|---|
| Pakkaus | Teräslaukku |
| Pituus | 540 mm |
| Leveys | 290 mm |
| Korkeus | 53 mm |
| Vetoprofiili | 12-kulmainen hylsyavain; 12-kulmainen hylsyavain; 12-kulmainen hylsyavain |
| Avaimen koot | metri/tuuma |
| Osien lukumäärä | 45 |
| Avainvälin alue 12-kulmaiselle hylsyavaimelle | 3/8–1.1/4 tuumaa |
| Avainvälin alue 12-kulmaiselle hylsyavaimelle | 3/8-1.1/4 tuuma |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G638810 |
|---|---|
| EAN | 4018754079445 |