Hylsyavainsarja ja jako-/lenkkiavain, 1/2 tuuman nelikanta, 47 osaa
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kiinnitys- / liitososat standardin DIN 3122/3123 mukaisesti, hylsyt standardin DIN 3124 mukaisesti. Sisä-/ulkonelikannat standardin DIN 3120 mukaisesti.
Materiaali
Kromi-seosteräs, kromattu.
Käyttötiedot
Ulkoisille kuusiokantaruuville/muttereille, kierre M5 – M22. Sytytystulpat 16 ja 20,8 mm.
Kuusiokoloruuvit, kierre M5 – M12.
Toimitussisältö (taulukon mukainen)
kuusiokantahylsyt: 19 kpl nro 642200
koko 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19;
21; 22; 24; 27; 30; 32; 34
Sytytystulppahylsyt: 2 kpl nro 642450
koko 16; 20,8
kuusiokolohylsyt: 7 kpl nro 643200
koko 4; 5; 6; 7; 8; 10; 12
T-kahva: 1 kpl nro 641300 koko 300
Jatkot: 3 kpl nro 641000
koko 75; 130; 255
yleisnivel: 1 kpl nro 641600 koko 1/2
räikkäväännin: 1 kpl nro 640100 koko 1/2
kaksoisavolenkit: 13 kpl nro 613500
koko 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 21; 22; 24
Säilytys: ABS-muovilaatikossa
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | hylsyavain |
|---|---|
| Pakkaus | ABS-muovilaatikko |
| Pituus | 481 mm |
| Leveys | 288 mm |
| Korkeus | 82 mm |
| Neliökiinnitys | 1/2 tuumaa; 1/2 tuumaa; 1/2 tuumaa |
| Vetoprofiili | Kuusiokoloavain; 6-kulmahylsyt; 12-kulmahylsyt; Kuusiokoloavain; 6-kulmahylsyt; 12-kulmahylsyt; Kuusiokoloavain; 6-kulmahylsyt; 12-kulmahylsyt |
| Kuusiokoloavaimen avainvälikokoalue | 4-12 mm |
| Neliökiinnitys | 1/2 tuumaa; 1/2 tuumaa; 1/2 tuumaa |
| Avaimen koot | metrinen |
| Avaimen välin alue, kuusiokantahylsyavain | 8-34 mm |
| Osien lukumäärä | 47 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G638561 |
|---|---|
| EAN | 4018754261178 |