Hylsyavainsarja 3/8 tuuman neliö 24 osaa 12
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kiinnitys- / liitososat standardien DIN 3122/3123 mukaan, hylsyt standardin DIN 3124 mukaan. Sisä-/ulkopuoliset neliöliitännät standardin DIN 3120 mukaan.
Materiaali
Kromiseosteräs, kromattu.
Käyttötiedot
Ulkopuolisille kuusiokantaruuville/muttereille kierteellä M5–M12, sytytystulpille sekä kuusiokoloruuveille kierteellä M4–M12.
Toimitussisältö (taulukkokäyttö)
Hylsyt 12-kulma- tai 6-kulma: 11 kpl koot 8; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19 mm
Sytytystulppahylsyt: 1 kpl, nro 637310, koko 16
Kuusiokolohylsyt: 7 kpl, nro 637600, koot 3; 4; 5; 6; 7; 8; 10
T-kahva: 1 kpl, nro 635700
Jatkovarret: 2 kpl, nro 635400, pituudet 75; 240
Yleisnivel: 1 kpl, nro 636200
Räikkäväännin: 1 kpl, nro 635000
Säilytys: ABS-muovilaatikossaRakenne
Kuusiokantahylsyillä nro 637000.
Rakenne
Kiinnitys-/liitososat standardin DIN 3122/3123 mukaisesti, hylsyt standardin DIN 3124 mukaisesti. Sisä-/ulkonelikulmat standardin DIN 3120 mukaisesti.
Materiaali
Chrome-Alloy-Steel, kromattu.
Käyttötiedot
Ulkoisille kuusiokantaruuveille/muttereille kierre M5 − M12, sytytystulpille sekä kuusiokoloruuveille kierre M4 − M12.
Toimitussisältö (taulukon muk.)
Hylsyt 12-kulma- tai 6-kulma: 11 kpl koot 8; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19 mm
Sytytystulppahylsy: 1 kpl nro 637310 koko 16
Kuusiokolohylsyt: 7 kpl nro 637600 koot 3; 4; 5; 6; 7; 8; 10
T-kahva: 1 kpl nro 635700
Jatkovarret: 2 kpl nro 635400 koot 75; 240
Yleisnivel: 1 kpl nro 636200
Räikkäväännin: 1 kpl nro 635000
Säilytys: ABS-muovilaatikko
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | hylsyavain |
|---|---|
| Pakkaus | ABS-muovilaatikko |
| Pituus | 413 mm |
| Leveys | 230 mm |
| Korkeus | 57 mm |
| Neliökiinnitys | 3/8 tuumaa; 3/8 tuumaa; 3/8 tuumaa |
| Vetoprofiili | 12-kulmahylsyavaimet; kuusiokoloavain; 12-kulmahylsyavaimet; kuusiokoloavain; 12-kulmahylsyavaimet; kuusiokoloavain |
| Kuusiokoloavaimen avainvälikokoalue | 3-10 mm |
| Neliökiinnitys | 3/8 tuumaa; 3/8 tuumaa; 3/8 tuumaa |
| Avaimen koot | metrinen |
| Osien lukumäärä | 24 |
| Avainvälin alue 12-kulmaiselle hylsyavaimelle | 8–19 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G63431612 |
|---|---|
| EAN | 4018754260447 |