Sytytystulppahylsy 3/8 tuumaa
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Taottu korkealaatuisesta teräksestä, sisäpuolelta upotettu nopeaa otetta varten ruuvinkantoihin. Sisäneliö DIN 3120 -standardin mukainen.
Optimaalinen kuitusuuntaus erityisen taontamenetelmän ansiosta. Avainvälit tiukoin toleranssein ja AS-Drive-profiili, joka suojaa ruuveja ja muttereita. Jännitys- ja vääntymävapaasti öljykylvyssä karkaistu tarkan istuvuuden varmistamiseksi. Pyöristetty.
Materiaali
HPQ®-teräs vaativiin käyttökohteisiin, hilseilemätön nikkelipohjainen kromaus.
Rakenne
Kuusikulmaiset hylsyavaimen hylsyt.
Malli
Taottu korkealaatuisesta teräksestä, sisäpuolelta upotettu nopeaa otetta varten ruuvinkantojen ympärille. Sisäneliö standardin DIN 3120 mukaan.
Optimaalinen kuitusuunta erityisen taontamenetelmän ansiosta. Avainvälit tiukoin toleranssein ja AS-Drive-profiili, joka säästää ruuveja ja muttereita. Jännitys- ja vääntymävapaasti öljykylvyssä karkaistu tarkkaa istuvuutta varten. Pyöristetty.
Materiaali
HPQ®-teräs vaativaan käyttöön, hilseilemätön nikkelipohjainen kromaus.
Tekniset tiedot
| Neliökiinnitys | 3/8 tuumaa |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Hylsy |
| Vetoprofiili | 12-kulmahylsyt; 12-kulmahylsyt; 12-kulmahylsyt |
| Vetoprofiili | Kuusiokulmahylsyavaimet; kuusiokulmahylsyavaimet; kuusiokulmahylsyavaimet |
| Sytytystulpan pidin | Kumipidike |
| ⌀ ulostulopuolella | 24.2 mm |
| Pituus | 65 mm |
| Avaimenväli | 18 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 637310 |
|---|---|
| EAN | 4018754003228 |