Sytytystulppahylsy 3/8 tuumaa 16 mm
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Taottu korkealaatuisesta teräksestä, sisäpuolelta upotettu nopeaa otetta varten ruuvinkantoihin. Sisäneliö DIN 3120 -standardin mukainen.
Optimaalinen kuitusuuntaus erityisen taontamenetelmän ansiosta. Avainvälit tiukoin toleranssein ja AS-Drive-profiili, joka suojaa ruuveja ja muttereita. Jännitys- ja vääntymävapaasti öljykylvyssä karkaistu tarkan istuvuuden varmistamiseksi. Pyöristetty.
Materiaali
HPQ®-teräs vaativiin käyttökohteisiin, hilseilemätön nikkelipohjainen kromaus.
Rakenne
12-kulmaiset hylsyavaimen hylsyt.
Malli
Taottu korkealaatuisesta teräksestä, sisäpuolelta upotettu nopeaa otetta varten ruuvinkantojen ympärille. Sisäneliö standardin DIN 3120 mukaan.
Optimaalinen kuitusuunta erityisen taontamenetelmän ansiosta. Avainvälit tiukoin toleranssein ja AS-Drive-profiili, joka säästää ruuveja ja muttereita. Jännitys- ja vääntymävapaasti öljykylvyssä karkaistu tarkkaa istuvuutta varten. Pyöristetty.
Materiaali
HPQ®-teräs vaativaan käyttöön, hilseilemätön nikkelipohjainen kromaus.
Tekniset tiedot
| Neliökiinnitys | 3/8 tuumaa |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Hylsy |
| Vetoprofiili | 12-kulmahylsyt; 12-kulmahylsyt; 12-kulmahylsyt |
| Vetoprofiili | 12-kulmahylsyt; 12-kulmahylsyt; 12-kulmahylsyt |
| Sytytystulpan pidin | Kumipidike |
| ⌀ ulostulopuolella | 21.7 mm |
| Pituus | 60 mm |
| Avaimenväli | 16 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G63731016 |
|---|---|
| EAN | 4018754003204 |