Hylsysarja 3/8" nelikanta, 19 osaa 6
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kiinnitys-/liitososat standardin DIN 3122/3123 mukaan, hylsyt standardin DIN 3124 mukaan. Sisä-/ulkopuoliset neliöt standardin DIN 3120 mukaan.
Kaikki työkalut säilytetään turvallisesti erityisesti muotoillussa polyuretaanivaahtomuovi-insertissä, jossa ne ovat aina käyttövalmiina.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, kromattu.
Käyttötiedot
Ulkopuolisille kuusiokantaruuville/muttereille, kierre M5 – M14.
Toimitussisältö (taulukkokäyttö)
Hylsyt: 14 kpl, koot 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 21; 22 mm
T-kahva: 1 kpl nro 635729
Jatkovarret: 2 kpl nro 635429, koot 75; 240
Yleisnivel: 1 kpl nro 636229
Räikkäväännin: 1 kpl nro 635025
Säilytys: ABS-muovilaatikkoRakenne
Kuusiokantahylsyavainkärjillä nro 637229.
Rakenne
Kiinnitys- / liitososat standardin DIN 3122/3123 mukaan, hylsyt standardin DIN 3124 mukaan. Sisä-/ulkonelikannat standardin DIN 3120 mukaan.
Kaikki työkalut säilytetään turvallisesti erityisesti muotoillussa polyuretaanivaahtomuovisisäkkeessä, jossa ne ovat aina käyttövalmiina.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, kromattu.
Käyttötiedot
Ulkoisille kuusiokantaruuveille/-muttereille, kierre M5 – M14.
Toimitussisältö (taulukon mukaisesti)
Hylsyt: 14 kpl koot 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 21; 22 mm
T-kahva: 1 kpl nro 635729
Jatkot: 2 kpl nro 635429 koot 75; 240
Yleisnivel: 1 kpl nro 636229
Räikkäväännin: 1 kpl nro 635025
Säilytys: ABS-muovilaatikko
Tekniset tiedot
| Laatikon täyttöaste g | 6×14 |
|---|---|
| Tuotetyyppi | hylsyavain |
| Pakkaus | ABS-muovilaatikko |
| Pituus | 357 mm |
| Leveys | 176 mm |
| Korkeus | 45 mm |
| Neliökiinnitys | 3/8 tuumaa; 3/8 tuumaa; 3/8 tuumaa |
| Vetoprofiili | Kuusiokantahylsyavaimet; Kuusiokantahylsyavaimet; Kuusiokantahylsyavaimet |
| Neliökiinnitys | 3/8 tuumaa; 3/8 tuumaa; 3/8 tuumaa |
| Avaimen välin alue, kuusiokantahylsyavain | 8–22 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6339126 |
|---|---|
| EAN | 4062406060732 |