Hylsyavainsarja 1/4" nelikulma 39 osaa 6 6
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kiinnitys-/liitososat standardin DIN 3122/3123 mukaan, hylsyt standardin DIN 3124 mukaan. Sisä-/ulkopuoliset neliöt standardin DIN 3120 mukaan.
Systembox lähes tuhoutumattomasta ABS-muovista, integroiduilla saranoilla ja nykyaikaisella, käyttäjäystävällisellä pikalukituksella.
Kaikki työkalut säilytetään turvallisesti erityisesti muotoillussa polyuretaanivaahtomuovisessa sisäkkeessä, jossa ne ovat aina käyttövalmiina.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, kromattu.
Käyttötiedot
Ulkopuolisille kuusiokantaruuville/-muttereille kierteellä M2 − M8
ja kuusiokoloruuveille kierteellä M4 − M10.
Pozidriv- ja Phillips-ruuveille kierteellä M2 − M6, uraruuveille kierteellä M2 − M4
sekä sisäpuolisille Torx®-ruuveille kierteellä M2,5 − M8.
Toimitussisältö, taulukkokäyttö
kuusiokantahylsyt: 12 kpl nro 631029 koko 4; 4,5; 5; 5,5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13
Bitsit C 6,3, sisäkuusiokololle: 5 kpl vastaava nro 675240 koko 3; 4; 5; 6; 8
Bitsit, C 6,3, Phillipsille: 3 kpl vastaava nro 675310 koko 1, 2; 3
Bitsit, C 6,3, Pozidriville: 1 kpl vastaava nro 675320 koko 2
Bitsit, C 6,3, uralle: 4 kpl vastaava nro 675250 koko 3; 4; 5,5; 6,5
Bitsit, C 6,3, sisä-TORX®: 8 kpl, vastaava nro 675340 koko TX8; TX9; TX10; TX15; TX20; TX25; TX30; TX40
Bitsipidike: 1 kpl vastaava nro 676800 koko 4/4
Ruuvimeisselikahva: 1 kpl nro 632829 koko 146
Jatkovarret: 2 kpl nro 632429 koko 50; 100
universaalinivel: 1 kpl nro 633529 koko 1/4
räikkäväännin: 1 kpl nro 632025 koko 1/4
Säilytys: ABS-muovilaatikossa
Tekniset tiedot
| Laatikon täyttöaste g | 5×10 |
|---|---|
| Tuotetyyppi | hylsyavain |
| Pakkaus | ABS-muovinen laatikko pikakiinnityslukituksella |
| Pituus | 257 mm |
| Leveys | 147 mm |
| Korkeus | 45 mm |
| Neliökiinnitys | 1/4 tuumaa; 1/4 tuumaa; 1/4 tuumaa |
| Vetoprofiili | 6-kulmahylsyavaimet; Kuusiokoloavain; Phillips-ruuvimeisseli; Pozidriv-ruuvimeisseli; Talttapääruuvimeisseli; TORX®-ruuvimeisselit; 6-kulmahylsyavaimet; Kuusiokoloavain; Phillips-ruuvimeisseli; Pozidriv-ruuvimeisseli; Talttapääruuvimeisseli; TORX®-ruuvimeisselit; 6-kulmahylsyavaimet; Kuusiokoloavain; Phillips-ruuvimeisseli; Pozidriv-ruuvimeisseli; Talttapääruuvimeisseli; TORX®-ruuvimeisselit |
| Kuusiokoloavaimen avainvälikokoalue | 3-8 mm |
| Neliökiinnitys | 1/4 tuumaa; 1/4 tuumaa; 1/4 tuumaa |
| Avaimen välin alue, kuusiokantahylsyavain | 4-13 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6302996 |
|---|---|
| EAN | 4062406060275 |