Hylsyavainsarja 1/4 tuuman nelikulma 17 osaa 6 6
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Kiinnitys-/liitososat DIN 3122/3123 mukaan, hylsyt DIN 3124 mukaan. Sisä-/ulkonelikulmat DIN 3120 mukaan.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, kromattu.
Käyttöarvot
Ulkoisille kuusiokantaruuville / -muttereille kierteellä M2 – M8.
Toimitussisältö (taulukon mukaisesti)
kuusiokolmiohylsyt: 12 kpl nro 631020 koko 4; 4,5; 5; 5,5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13
T-kahva: 1 kpl vastaa nro 633029 koko 116
Ruuvimeisselikahva: 1 kpl nro 632840 koko 150
Jatkovarsi: 1 kpl nro 632420 koko 150
Yleisnivel: 1 kpl nro 633520 koko 1/4
Räikkäväännin: 1 kpl nro 632090 koko 1/4
Säilytys: ABS-muovilaatikko
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | hylsyavain |
|---|---|
| Pakkaus | ABS-muovilaatikko |
| Pituus | 257 mm |
| Leveys | 149 mm |
| Korkeus | 47 mm |
| Neliökiinnitys | 1/4 tuumaa; 1/4 tuumaa; 1/4 tuumaa |
| Vetoprofiili | Kuusiokantahylsyt; kuusiokantahylsyt; kuusiokantahylsyt |
| Neliökiinnitys | 1/4 tuumaa; 1/4 tuumaa; 1/4 tuumaa |
| Avaimen välin alue, kuusiokantahylsyavain | 4–13 mm |
| Osien lukumäärä | 17 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6301686 |
|---|---|
| EAN | 4062406230180 |