Hylsyavainsarja 1/4 tuuman nelikanta, 13 osaa, SD Sd
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kiinnitys-/liitososat standardin DIN 3122/3123 mukaan, hylsyt standardin DIN 3124 mukaan. Sisä-/ulkonelikannat standardin DIN 3120 mukaan.
Kaikki työkalut säilytetään turvallisesti erityisesti muotoillussa polyuretaanivaahtomuovi-insertissä, jolloin ne ovat aina käyttövalmiina.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, kromattu.
Käyttötiedot
Ulkoisille kuusiokantaruuveille/-muttereille kierteellä M2 – M8.
Toimitussisältö (taulukon mukainen)
kuusiokantahylsyt: 9 kpl nro 631225
koko 4; 5; 5,5; 6; 7; 8; 10; 11; 13
jatkovarret "Wobbel-Fix": 2 kpl, pituus 50; 150 mm
nivel: 1 kpl nro 633529, koko 1/4
räikkäväännin: 1 kpl nro 632025, koko 1/4
Säilytys: ABS-muovilaatikko
Tekniset tiedot
| Kuusiokolohylsyavaimen profiili | Surfacedrive |
|---|---|
| Neliö wobble-fixillä | kääntökulmalla |
| Laatikon täyttöaste g | 5×10 |
| Tuotetyyppi | hylsyavain |
| Pakkaus | ABS-muovilaatikko |
| Pituus | 257 mm |
| Leveys | 147 mm |
| Korkeus | 45 mm |
| Neliökiinnitys | 1/4 tuumaa; 1/4 tuumaa; 1/4 tuumaa |
| Materiaali | kromivanadiiniterästä |
| Pinta | kromattu |
| Vetoprofiili | Kuusikulmahylsyavaimet; kuusikulmahylsyavaimet; kuusikulmahylsyavaimet |
| Neliökiinnitys | 1/4 tuumaa; 1/4 tuumaa; 1/4 tuumaa |
| Avaimen välin alue, kuusiokantahylsyavain | 4–13 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G630062SD |
|---|---|
| EAN | 4062406060237 |