Hylsyavainsarja 1/4 tuuman neliö 38 osaa 6 6
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kiinnitys-/liitososat standardin DIN 3122/3123 mukaan, hylsyt standardin DIN 3124 mukaan. Sisä-/ulkoneliöt standardin DIN 3120 mukaan.
Kaikki työkalut säilytetään turvallisesti erityisesti muotoillussa polyuretaanivaahtomuovi-insertissä, jossa ne ovat aina käyttövalmiina.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, kromattu.
Käyttötiedot
Ulkoisille kuusiokoloruuveille / -muttereille kierteellä M2,5–M8. Ulkoisille Torx®-ruuveille kierteellä M3–M8.
Kuusiokoloruuveille kierteellä M4–M8. Sisäisille Torx®-ruuveille kierteellä M2,5–M8.
Toimitussisältö (taulukon mukaisesti)
Hylsyavaimet ulkokuusiokannalle: 10 kpl nro 631029 koko 5; 5,5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13
Hylsyavaimet ulkoisille Torx®-kannoille: 6 kpl, vastaava nro 631500 koko E4; E5; E6; E7; E8; E10
Bitsit C 6,3, sisäkuusiokanta: 5 kpl koot 3; 4; 5; 6; 8 mm
Bitsit C 6,3, sisäinen TORX®: 10 kpl koot TX8; TX9; TX10; TX15; TX20; TX25; TX27; TX30; TX40; TX45
T-kahva: 1 kpl nro 633029 koko 116
Hylsyruuvimeisseli: 1 kpl nro 632829 koko 146
Jatkot: 2 kpl nro 632429 koko 50; 150
Yleisnivel: 1 kpl nro 633529 koko 1/4
Räikkäväännin: 1 kpl nro 632025 koko 1/4
BITS-adapteri: 1 kpl
Säilytys: ABS-muovilaatikossa
Tekniset tiedot
| Laatikon täyttöaste g | 5×10 |
|---|---|
| Tuotetyyppi | hylsyavain |
| Pakkaus | ABS-muovilaatikko |
| Pituus | 257 mm |
| Leveys | 147 mm |
| Korkeus | 45 mm |
| Neliökiinnitys | 1/4 tuumaa; 1/4 tuumaa; 1/4 tuumaa |
| Vetoprofiili | Kuusiokantahylsyavaimet; hylsyavain TORX®-ruuveille; kuusiokoloavain; ruuvitaltat TORX®-ruuveille; kuusiokantahylsyavaimet; hylsyavain TORX®-ruuveille; kuusiokoloavain; ruuvitaltat TORX®-ruuveille; kuusiokantahylsyavaimet; hylsyavain TORX®-ruuveille; kuusiokoloavain; ruuvitaltat TORX®-ruuveille |
| Kuusiokoloavaimen avainvälikokoalue | 3–8 mm |
| Neliökiinnitys | 1/4 tuumaa; 1/4 tuumaa; 1/4 tuumaa |
| Avaimen välin alue, kuusiokantahylsyavain | 5–13 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6308556 |
|---|---|
| EAN | 4062406060268 |