Hylsyavainsarja 1/4 tuuman neliö 19 osaa 6 6
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kiinnitys-/liitososat standardin DIN 3122/3123 mukaan, hylsyt standardin DIN 3124 mukaan. Sisä-/ulkopuoliset neliöt standardin DIN 3120 mukaan.
Kaikki työkalut säilytetään turvallisesti erityisesti muotoillussa polyuretaanivaahtomuovi-insertissä, jossa ne ovat aina käyttövalmiina.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, kromattu.
Käyttötiedot
Ulkopuolisille kuusiokantaruuveille / -muttereille, kierre M2–M8.
Toimitussisältö taulukkokäyttö
kuusiokantahylsyt: 13 kpl nro 631029 koko 3,5; 4; 4,5; 5; 5,5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13
T-kahva: 1 kpl nro 633029 koko 116
Ruuvimeisselikahva: 1 kpl nro 632829 koko 146
Jatkot: 2 kpl nro 632429 koko 50; 150
nivelkappale: 1 kpl nro 633529 koko 1/4
räikkäväännin: 1 kpl nro 632025 koko 1/4
Säilytys: ABS-muovilaatikossa
Tekniset tiedot
| Laatikon täyttöaste g | 5×10 |
|---|---|
| Tuotetyyppi | hylsyavain |
| Pakkaus | ABS-muovilaatikko |
| Pituus | 257 mm |
| Leveys | 147 mm |
| Korkeus | 45 mm |
| Neliökiinnitys | 1/4 tuumaa; 1/4 tuumaa; 1/4 tuumaa |
| Vetoprofiili | Kuusiokantahylsyt; kuusiokantahylsyt; kuusiokantahylsyt |
| Neliökiinnitys | 1/4 tuumaa; 1/4 tuumaa; 1/4 tuumaa |
| Avaimen välin alue, kuusiokantahylsyavain | 3,5–13 mm |
| Osien lukumäärä | 19 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6301626 |
|---|---|
| EAN | 4062406060244 |