Hylsyavainsarja 1/4 tuuman neliö 13 osaa 6 6
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kiinnitys-/liitososat standardien DIN 3122/3123 mukaan, hylsyt standardin DIN 3124 mukaan. Sisä-/ulkoneliöt standardin DIN 3120 mukaan.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, kromattu.
Käyttötiedot
Ulkoisille kuusiokantaruuville / -muttereille, kierre M2–M8.
Toimitussisältö (taulukon mukainen)
kuusiokantahylsyt: 9 kpl nro 631020 koko 4; 5; 5,5; 6; 7; 8; 10; 11; 13
Jatkovarret: 2 kpl nro 632420 koko 50; 150
yleisnivel: 1 kpl nro 633520 koko 1/4
räikkäväännin: 1 kpl nro 632090 koko 1/4
Säilytys: ABS-muovilaatikossa
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | hylsyavain |
|---|---|
| Pakkaus | ABS-muovilaatikko |
| Pituus | 257 mm |
| Leveys | 149 mm |
| Korkeus | 47 mm |
| Materiaali | kromivanadiiniterästä |
| Pinta | kromattu |
| Vetoprofiili | Kuusiokolohylsyavaimet; Kuusiokolohylsyavaimet; Kuusiokolohylsyavaimet |
| Avaimen välin alue, kuusiokantahylsyavain | 4–13 mm |
| Osien lukumäärä | 13 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6300686 |
|---|---|
| EAN | 4062406230173 |