Hylsyavainsarja 1/2 tuuman neliö 23 osaa 6
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kiinnitys-/liitososat standardin DIN 3122/3123 mukaan, hylsyt standardin DIN 3124 mukaan. Sisä-/ulkopuoliset neliöväännöt standardin DIN 3120 mukaan.
Kaikki työkalut säilytetään turvallisesti erityisesti muotoillussa polyuretaanivaahtomuovisessa sisäkkeessä, jossa ne ovat aina käyttövalmiina.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, kromattu.
Käyttötiedot
Ulkopuolisille kuusiokoloruuveille/-muttereille kierrekoossa M6–M22.
Huomautus
Sarjassa on lisäksi tilaa 4 kpl pienosalaatikoille nro 951251 koko 2×3/1 tai 2 kpl nro 951251 koko 2×6/1 (eivät sisälly toimitukseen).
Toimitussisältö, taulukkokäyttö
Hylsyt: 17 kpl koot 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 21; 22; 24; 27; 30; 32; 34 mm
T-kahva: 1 kpl 641329
Jatkot: 3 kpl nro 641029 koot 75; 130; 255
Nivelkappale: 1 kpl nro 641629
Räikkäväännin: 1 kpl nro 640025
Säilytys: ABS-muovilaatikossaRakenne
Kuusiokantahylsyavaimen kärjillä nro 642229.
Rakenne
Kiinnitys- / liitososat standardin DIN 3122/3123 mukaan, hylsyt standardin DIN 3124 mukaan. Sisä-/ulkopuoliset neliöt standardin DIN 3120 mukaan.
Kaikki työkalut säilytetään turvallisesti erityisesti muotoillussa polyuretaanivaahtomuovisisäkkeessä, jossa ne ovat aina käyttövalmiina.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, kromattu.
Käyttötiedot
Ulkopuolisille kuusiokantaruuveille/-muttereille, kierre M6–M22.
Huomautus
Sarjassa on lisäksi tilaa 4 kpl pientarvikelaatikoille nro 951251 koko 2×3/1 tai 2 kpl nro 951251 koko 2×6/1 (ei sisälly toimitukseen).
Toimitussisältö taulukkokäyttö
Hylsyt: 17 kpl koot 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 21; 22; 24; 27; 30; 32; 34 mm
T-kahva: 1 kpl 641329
Jatkovarret: 3 kpl nro 641029 koot 75; 130; 255
Yleisnivel: 1 kpl nro 641629
Räikkäväännin: 1 kpl nro 640025
Säilytys: ABS-muovilaatikko
Tekniset tiedot
| Laatikon täyttöaste g | 8×20 |
|---|---|
| Tuotetyyppi | hylsyavain |
| Pakkaus | ABS-muovilaatikko |
| Pituus | 510 mm |
| Leveys | 294 mm |
| Korkeus | 61 mm |
| Neliökiinnitys | 1/2 tuumaa; 1/2 tuumaa; 1/2 tuumaa |
| Vetoprofiili | Kuusiokantahylsyavaimet; kuusiokantahylsyavaimet; kuusiokantahylsyavaimet |
| Neliökiinnitys | 1/2 tuumaa; 1/2 tuumaa; 1/2 tuumaa |
| Avaimen välin alue, kuusiokantahylsyavain | 10–34 mm |
| Osien lukumäärä | 23 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6378126 |
|---|---|
| EAN | 4062406061333 |