Hylsysarja 1/2" nelikanta, 16 osaa 6
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kiinnitys-/liitososat standardin DIN 3122/3123 mukaan, hylsyt standardin DIN 3124 mukaan. Sisä-/ulkopuoliset neliöt standardin DIN 3120 mukaan.
Kaikki työkalut säilytetään turvallisesti erityisesti muotoillussa polyuretaanivaahtomuovi-insertissä, jossa ne ovat aina käyttövalmiina.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, kromattu.
Käyttötiedot
Ulkopuolisille kuusiokantaruuville/muttereille, kierre M6 – M22.
Huomautus
Valikoimassa on lisäksi tilaa 4 kpl pienosalaatikoille nro 951251 kokoa 2×3/1 tai 2 kpl nro 951251 kokoa 2×6/1 (ei sisälly toimitukseen).
Toimitussisältö (taulukkokäyttö)
Hylsyt: 13 kpl, koot 10; 13; 16; 17; 18; 19; 21; 22; 24; 27; 30; 32; 34 mm
2 jatkovartta: nro 641029, koot 130; 255
1 räikkäväännin: nro 640025
Säilytys: ABS-muovilaatikkoRakenne
Kuusiokantahylsyavainkärjillä nro 642229.
Rakenne
Kiinnitys- / liitososat standardin DIN 3122/3123 mukaan, hylsyt standardin DIN 3124 mukaan. Sisä-/ulkonelikannat standardin DIN 3120 mukaan.
Kaikki työkalut säilytetään turvallisesti erityisesti muotoillussa polyuretaanivaahtomuovisisäkkeessä, jossa ne ovat aina käyttövalmiina.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, kromattu.
Käyttötiedot
Ulkoisille kuusiokantaruuveille/-muttereille, kierre M6 – M22.
Huomautus
Sarjassa on lisäksi tilaa 4 kpl pientarvikelaatikoille nro 951251 koko 2×3/1 tai 2 kpl nro 951251 koko 2×6/1 (eivät sisälly toimitukseen).
Toimitussisältö (taulukon mukaisesti)
Hylsyt: 13 kpl koot 10; 13; 16; 17; 18; 19; 21; 22; 24; 27; 30; 32; 34 mm
2 jatkoa: nro 641029 koot 130; 255
1 räikkäväännin: nro 640025
Säilytys: ABS-muovilaatikko
Tekniset tiedot
| Laatikon täyttöaste g | 8×20 |
|---|---|
| Tuotetyyppi | hylsyavain |
| Pakkaus | ABS-muovilaatikko |
| Pituus | 510 mm |
| Leveys | 294 mm |
| Korkeus | 61 mm |
| Neliökiinnitys | 1/2 tuumaa; 1/2 tuumaa; 1/2 tuumaa |
| Vetoprofiili | Kuusiokantahylsyavaimet; Kuusiokantahylsyavaimet; Kuusiokantahylsyavaimet |
| Neliökiinnitys | 1/2 tuumaa; 1/2 tuumaa; 1/2 tuumaa |
| Avaimen välin alue, kuusiokantahylsyavain | 10–34 mm |
| Osien lukumäärä | 16 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6377126 |
|---|---|
| EAN | 4062406061319 |