Hylsyavainsarja 1/2 tuuman nelivääntö, 22 osaa, 6 6
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Kiinnitys-/liitososat standardin DIN 3122/3123 mukaan, hylsyt standardin DIN 3124 mukaan. Sisä-/ulkoneliöt standardin DIN 3120 mukaan.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, kromattu.
Käyttötiedot
Ulkoisille kuusiokolopultille/-muttereille kierteellä M6 − M20 sekä sytytystulpille.
Toimitussisältö (taulukkokäyttö)
Kuusikulmahylsyt: 15 kpl, nro 642220, koot 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 21; 22; 24; 27; 30
Sytytystulppahylsyt: 2 kpl, vast. nro 642450, koot 16; 20,8
T-kahva: 1 kpl, nro 641320, koko 295
Jatkohylsyt: 2 kpl, nro 641020, koot 130; 255
Yleisnivel: 1 kpl, nro 641620, koko 1/2
Räikkäväännin: 1 kpl, nro 640190, koko 1/2
Säilytys: ABS-muovilaatikossa
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | hylsyavain |
|---|---|
| Pakkaus | ABS-muovilaatikko |
| Pituus | 407 mm |
| Leveys | 227 mm |
| Korkeus | 62 mm |
| Neliökiinnitys | 1/2 tuumaa; 1/2 tuumaa; 1/2 tuumaa |
| Neliökiinnitys | 1/2 tuumaa; 1/2 tuumaa; 1/2 tuumaa |
| Avaimen koot | metrinen |
| Avaimen välin alue, kuusiokantahylsyavain | 10-30 mm |
| Osien lukumäärä | 22 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6381686 |
|---|---|
| EAN | 4062406230845 |