Kuusiokolohylsy 1/2" 27 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Standardi
DIN 3124
Rakenne
Taottu korkealaatuisesta teräksestä, sisäpuolelta viistetty nopeaa tarttumista varten ruuvinkantoihin. Sisäneliö tiukoin toleranssein varmaa kiinnitystä varten vääntötyökaluun. Sisäneliö standardin DIN 3120 mukaan.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, kromattu.
Huomautus
GARANT- ja HOLEX-kuusiokolohylsyavaimen insertit ovat saatavana myös tuumamitoin (GARANT: nro 642232; HOLEX: nro 642222).
Tekniset tiedot
| Pinta | kromattu |
|---|---|
| Materiaali | kromivanadiiniterästä |
| Tuotetyyppi | Hylsyavainhylsy |
| Vetoprofiili | Kuusiokolo-hylsyavaimet |
| Normi | DIN 3124 |
| ⌀ ulostulopuolella | 36 mm |
| Pituus | 44 mm |
| Avaimenväli | 27 mm |
| Vetoprofiili | Kuusikulmahylsyt |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G64222027 |
|---|---|
| EAN | 4045197164575 |