Kuusiokolohylsy 1/2" 22 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Normi
DIN 3124
Rakenne
Taottu korkealaatuisesta teräksestä, sisäpuolelta kartiomainen nopeaa tarttumista varten ruuvinkantoihin. Sisäneliö tiukoin toleranssein varmaa kiinnittymistä varten vääntötyökaluun. Sisäneliö standardin DIN 3120 mukainen.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, kromattu.
Huomautus
GARANT- ja HOLEX-kuusiokolohylsyinserttejä on saatavana myös tuumamitoituksina (GARANT: nro 642232; HOLEX: nro 642222).
Tekniset tiedot
| Pinta | kromattu |
|---|---|
| Materiaali | kromivanadiiniterästä |
| Tuotetyyppi | Hylsyavainhylsy |
| Vetoprofiili | Kuusiokolo-hylsyavaimet |
| Normi | DIN 3124 |
| ⌀ ulostulopuolella | 29.9 mm |
| Pituus | 41 mm |
| Avaimenväli | 22 mm |
| Vetoprofiili | 6-kulmahylsyt |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G64222022 |
|---|---|
| EAN | 4045197164551 |