Hylsysarja 1/2" nelikanta, 16 osaa 12
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Kiinnitys- / liitososat standardin DIN 3122/3123 mukaan, hylsyt standardin DIN 3124 mukaan. Sisä-/ulkoneliöt standardin DIN 3120 mukaan.
Kaikki työkalut säilytetään turvallisesti erityisesti muotoillussa polyuretaanivaahtomuovisisäkkeessä, jossa ne ovat aina käyttövalmiina.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, kromattu.
Käyttötiedot
Ulkoisille kuusiokantaruuville/-muttereille, kierre M6 – M22.
Huomautus
Sarjassa on lisäksi tilaa 4 kpl pientavaralaatikoille nro 951251 koko 2×3/1 tai 2 kpl nro 951251 koko 2×6/1 (eivät sisälly toimitukseen).
Toimitussisältö (taulukon käyttö)
Hylsyt: 13 kpl koot 10; 13; 16; 17; 18; 19; 21; 22; 24; 27; 30; 32; 34 mm
2 jatkovartta: nro 641029 koot 130; 255
1 räikkäväännin: nro 640025
Säilytys: ABS-muovilaatikkoMalli
Mukana 12-kulmahylsyavaimen insertit nro 642129.
Rakenne
Kiinnitys- / liitososat standardin DIN 3122/3123 mukaan, hylsyt standardin DIN 3124 mukaan. Sisä-/ulkonelikannat standardin DIN 3120 mukaan.
Kaikki työkalut säilytetään turvallisesti erityisesti muotoillussa polyuretaanivaahtomuovisisäkkeessä, jossa ne ovat aina käyttövalmiina.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, kromattu.
Käyttötiedot
Ulkoisille kuusiokantaruuveille/-muttereille, kierre M6 – M22.
Huomautus
Sarjassa on lisäksi tilaa 4 kpl pientarvikelaatikoille nro 951251 koko 2×3/1 tai 2 kpl nro 951251 koko 2×6/1 (eivät sisälly toimitukseen).
Toimitussisältö (taulukon mukaisesti)
Hylsyt: 13 kpl koot 10; 13; 16; 17; 18; 19; 21; 22; 24; 27; 30; 32; 34 mm
2 jatkoa: nro 641029 koot 130; 255
1 räikkäväännin: nro 640025
Säilytys: ABS-muovilaatikko
Tekniset tiedot
| Laatikon täyttöaste g | 8×20 |
|---|---|
| Tuotetyyppi | hylsyavain |
| Pakkaus | ABS-muovilaatikko |
| Pituus | 510 mm |
| Leveys | 294 mm |
| Korkeus | 61 mm |
| Neliökiinnitys | 1/2 tuumaa; 1/2 tuumaa; 1/2 tuumaa |
| Vetoprofiili | 12-kulmahylsyt; 12-kulmahylsyt; 12-kulmahylsyt |
| Neliökiinnitys | 1/2 tuumaa; 1/2 tuumaa; 1/2 tuumaa |
| Osien lukumäärä | 16 |
| Avainvälin alue 12-kulmaiselle hylsyavaimelle | 10-34 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G63771212 |
|---|---|
| EAN | 4062406061326 |