Tarkkuuslukkorengaspihdisarja, 4 osaa sisäisille lukkorenkaille 4 4
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Standardi
DIN 5256 C – sisäisille lukkorenkaille.
Rakenne
Ote ja nivel taottu. Erittäin tarkasti työstetyt erikoisteräksiset kärjet, jotka on puristettu kiinteästi pihdin runkoon. Mustat pihdit, kiillotettu pää, muovipinnoitetut kahvat.
Etu
Asennetut kärjet kestävät jatkuvasti suurta kuormitusta ja niiden käyttöikä on jopa kymmenkertainen verrattuna ruuvattuihin kärkiin.
Toimitussisältö
Kukin 1 lukkorengaspihdit nro 719770, koko J1; J2; J3; J4.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Lukkorengaspihdit |
|---|---|
| Normi | DIN 5256 C |
| Kärjen ⌀ | 1,25; 1,8; 2,25; 3,2 mm |
| Sokkarengaspihdit, käyttö | suora sisärengas |
| Normi | DIN 5256 C |
| Pihdien lukumäärä | 4 |
| Kokonaispituus, enintään | 140; 180; 225; 320 mm |
| Sisärenkaalle-⌀ | 12 – 25; 19 – 60; 40 – 100; 85 – 140 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G7001324 |
|---|---|
| EAN | 4045197524850 |