Lukkorengaspihdisarja, 4 osaa, sisäpuolisille lukkorenkaille 4 4
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Normi
DIN 5256 C − suorat leuat, sisäpuolisille lukkorenkaille.
Rakenne
Pudotustaottu yhdestä kappaleesta, muovipäällysteiset kahvat.
Toimitussisältö
Kussakin 1 lukkorengaspihdit nro 719805, koko J1; J2; J3; J4.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Lukkorengaspihdit |
|---|---|
| Normi | DIN 5256 C |
| Kärjen ⌀ | 1,3; 1,8; 2,3; 3,2 mm |
| Sokkarengaspihdit, käyttö | suora sisärengas |
| Normi | DIN 5256 C |
| Pihdien lukumäärä | 4 |
| Kokonaispituus, enintään | 135; 180; 225; 320 mm |
| Sisärenkaalle-⌀ | 12–25; 19–60; 40–100; 85–140 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G7001354 |
|---|---|
| EAN | 4045197492739 |