Seeger-rengaspihdit J4
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Normi
DIN 5256 C ja D − sisäpuolisille lukkorenkaille.
Rakenne
Taottu yhdestä kappaleesta. Pihdit mustafosfatoitu. Muovipäällysteiset kahvat.
Varustettu asennetuilla tarkkuuskärjillä.
Käyttötiedot
Lukkorenkaiden asennukseen ja irrotukseen.
Rakenne
Muoto C − suorat leuat.
Normi
DIN 5256 C ja D – sisäpuolisille lukkorenkaille.
Malli
Taottu yhdestä kappaleesta. Pihdit mustafosfatoitu. Muovipinnoitetut kahvat.
Asennetut tarkkuuskärjet.
Käyttötiedot
Lukkorenkaiden asennukseen ja irrotukseen.
Tekniset tiedot
| Pinta | kemiallisesti mustattu pihti |
|---|---|
| Kahva | muovipinnoitteella |
| Vaihdettava kärki | ei |
| Materiaali | kromivanadiiniterästä |
| Tuotetyyppi | Lukkorengaspihdit |
| Normi | DIN 5256 C |
| Kärjen ⌀ | 3.2 mm |
| Sokkarengaspihdit, käyttö | suora sisärengas |
| Leuan muoto | suora |
| Kokonaispituus | 320 mm |
| Normi | DIN 5256 C |
| Muoto | C |
| Sisäiselle lukitusrenkaan ⌀:lle | 85–140 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G719805J4 |
|---|---|
| EAN | 4045197492678 |