Irrotuspihdit sytytystulpan liittimille, kromattu 200 mm 200 mm
!
Tuote ei ole enää valikoimassa. Katso korvaavat vaihtoehdot alta.
Tuotekuvaus
Standardi
DIN ISO 5745
Rakenne
45° kulmaan taivutetut leuat, erikoissuunniteltu sytytystulpan liittimien ja muiden pyöreiden esineiden tartuntaan. Kromattu pihti, kahvasuojat monikomponenttimateriaalia.
Materiaali
Kromivanadiini-sähköteräs, muottitaottu ja öljykarkaistu.
Tekniset tiedot
| Materiaali | Kromivanadiinisähköterästä, muottiintaottu ja öljykarkaistu |
|---|---|
| Tuotetyyppi | pihdit |
| Pinta | kromattu |
| U-muoto | 45° kulmaan taivutetut leuat |
| Kahva | Monikomponenttimateriaalista valmistetut holkit. |
| Normi | DIN ISO 5745 |
| Kokonaispituus | 200 mm |
| Kokonaispituus | 200 mm |
| Leukapituus | 73 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G715350200 |
|---|---|
| EAN | 4003773017233 |