Sytytystulpan liittimien irrotuspihdit, kromatut 200 mm 200 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Normi
DIN ISO 5745
Rakenne
45° kulmaan taivutetut leuat, erikoissuunniteltu sytytystulpan liittimien ja muiden pyöreiden esineiden tarttumiseen. Kromatut pihdit, kahvat monikomponenttisuojuksilla ja KNIPEXtend-liitännällä.
Materiaali
Kromivanadiinisähköteräs, taottu ja öljykarkaistu.
Tekniset tiedot
| Materiaali | Kromivanadiinisähköterästä, muottiintaottu ja öljykarkaistu |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Lukituspihdit |
| Pinta | kromattu |
| U-muoto | 45° kulmaan taivutetut leuat |
| Kahva | Monikomponenttimateriaalista valmistetut holkit. |
| Normi | DIN ISO 5745 |
| Kokonaispituus | 200 mm |
| Kokonaispituus | 200 mm |
| Leukapituus | 73 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G715351200 |
|---|---|
| EAN | 4003773017233 |