17 mm
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Leikkausarvot
Piirustuksen ja kaavan selitys:
L1 = vipuvarren pituus ilman pistotyökalua
l2 = momenttiavaimen säädetty pituusmitta
l3 = vipuvarren pituus mukaan lukien tehtaalla asetettu kalibrointipituusmitta
L4 = pistotyökalun pituusmitta
L = työkalun kokonaispituus
T1 = asetettava vääntömomentti
T2 = määrätty vääntömomenttiSoveltuu taulukkokäyttöön
Momenttiavain: nro 657320 koko 2 ja 5
Leikkaustiedot
Piirustuksen ja kaavan selitys:
L1 = vipupituus ilman pistotyökalua
l2 = momenttiavaimen säädetty pistomitta
l3 = vipupituus sis. tehtaalla asetetun kalibrointipistomitan
L4 = pistotyökalun pistomitta
L = työkalun kokonaispituus
T1 = asetettava vääntömomentti
T2 = määrätty vääntömomentti
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Pistotyökalu, kiintoavain |
|---|---|
| Avaimenväli | 17 mm |
| Pistomitta s | 25 mm |
| Korkeus h | 5 mm |
| Pistovarsi | ⌀ 6 mm |
| Leveys b | 27 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 657323 |
|---|---|
| EAN | 4580135821795 |