Tuppijalka-avain, avoin rengasmuoto
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Pudotustakomalla valmistettu, neliöpäinen pää käyttöön vääntötyökaluilla, kuten räikkäväännintä, jatkovartta jne. varten.
Materiaali
Kromiseosteräs; kromattu; pyöristetty (ei teräviä reunoja).
Käyttötiedot
Erilaisten käyttötyökalujen käyttömahdollisuuden ansiosta ruuveihin pääsee käsiksi myös erittäin vaikeapääsyisissä paikoissa.
Huomautus
Sopivat käyttötyökalut, ks. nro 632000–641350 ja 655230–657766.
Tekniset tiedot
| Pinta | kromattu |
|---|---|
| Muoto, ulostulo | Rengasmuoto, avoin |
| Materiaali | kromiterässeosta |
| Tuotetyyppi | Hylsyavainkärki |
| Pään paksuus h | 18.5 mm |
| Pään leveys b | 29 mm |
| Pituus l | 40.8 mm |
| Neliökiinnitys | 3/8 tuumaa |
| Avaimenväli | 18 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 612920 |
|---|---|
| EAN | 4018754003402 |