8 mm terä, kuusiokolohylsyavaimet 12 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Pb swiss tools
- Tuotenumero
- G65988012
- Varastotilanne
- 14kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Sopii
Momenttiruuvitaltoille nro 659906 / 659908 / 659911 koko 1600 (kat. 48 asti) sekä 659912 / 659957 ja 659958 koko 1600 (kat. 55 asti) sekä ruuvinvääntimensarjoihin, joissa on taitettava kahva, nro 667625 (kat. 50 asti) / 667645 (kat. 55 asti).
Rakenne
Terä kromivanadiini-erikoisseoksesta, maksimaalinen kovuus ja erittäin korkea sitkeys.
Vernikkelöity ja kromattu pinta.
Huomautus
Lisää vaihtoteriä numerot 659870–659884.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ruuvimeisselikärkihylsyt |
|---|---|
| Vetoprofiili | Kuusiokolohylsyavaimet |
| Tehokas pituus | 154 mm |
| Kokonaispituus | 170 mm |
| Terä-⌀ | 8 mm |
| Avaimenväli | 12 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G65988012 |
|---|---|
| EAN | 7610733220663 |