Katkoteräveitsi 2K-kahvalla ja työpäällä, 1 katkoterä Razar Black
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Sisään-/ulosvedettävät terät tarkassa metalliohjauksessa automaattisella lukituksella. Erittäin terävät laatuterät, pitkä käyttöikä.
Käytännöllinen 2-komponenttikahva miellyttävällä elastomeeripinnoitteella. Teräohjauksen monitoiminen päätykappale tölkinavaamiseen, ruuvitalttatoimintoon, laatikoiden avaamiseen jne. Mukana 1 katkoterä (vastaa nroa 844917 koko 10), 13 katkaisukohtaa, leveys 9 mm.
Varaosa
Varateristä ks. nro 844910 koko 10 – 844918 koko 10.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Katkoteräveitsi |
|---|---|
| Murtokohtien lukumäärä | 13 |
| Veitsen pituus ilman terää | 160 mm |
| Terän leveys | 9 mm |
| Terän paksuus | 0.4 mm |
| Terän pituus | 80 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 844970 |
|---|---|
| EAN | 4975364111678 |