Putkileikkuri räikkätoiminnolla
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Ridgid peddinghaus
- Tuotenumero
- G819370
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Malli
2-in-1 miniputkileikkuri räikkätoiminnolla. Kevyt ja ergonominen räikkäkahva painevaletusta alumiinista. Sisäänrakennettua miniputkileikkuria voidaan käyttää myös ilman räikkäkahvaa.
Käyttötiedot
Erittäin käyttäjäystävällinen työskentely yhdessä räikkäkahvan kanssa, erityisesti vaikeapääsyisissä paikoissa. Kupari-, alumiini- ja messinkiputkien katkaisuun.
Tekniset tiedot
| Ohjainrullien lukumäärä | 2 |
|---|---|
| Leikkuulaikkojen lukumäärä | 1 |
| Tuotetyyppi | Putkileikkuri |
| Sopii putkimateriaalille | Kupari; alumiini; messinki |
| Lukitustoiminnolla | kyllä |
| Leikkuulaikan leveys | 3 mm |
| Katkaisulaikan reikä | 4,8 mm |
| Leikkuupyörän ⌀ | 19 mm |
| Putken ulkohalkaisijalle Ø | 6–28 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G819370 |
|---|---|
| EAN | 095691325730 |