Terä ura-Phillips-ruuveille 3
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Pb swiss tools
- Tuotenumero
- G6696053
- Varastotilanne
- 318kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Sopii
Tarkkuusruuvimeisselisarjoihin nro 669600 ja 669610, vääntömomenttisarjoihin nro 659912 50 ja 659919.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ruuvimeisselikärkihylsyt |
|---|---|
| Kokonaispituus | 120 mm |
| Vetoprofiili | Phillips-ruuvimeisseli; ura-ruuvimeisseli |
| Ulostulo molemmilla puolilla | kyllä |
| Kokonaispituus | 120 mm |
| Ristipääuran koko | 1 |
| Terä-⌀ | 3.5 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6696053 |
|---|---|
| EAN | 7610733269518 |