Terä ura-Phillips-ruuveille
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Tarkkuusruuvimeisselisarjoihin nro 669600 ja 669610, vääntömomenttisarjoihin nro 659912 50 ja 659919.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ruuvimeisselikärkihylsyt |
|---|---|
| Kokonaispituus | 120 mm |
| Vetoprofiili | Phillips-ruuvimeisseli; ura-ruuvimeisseli |
| Ulostulo molemmilla puolilla | kyllä |
| Kokonaispituus | 120 mm |
| Ristipääuran koko | 1 |
| Terä-⌀ | 3.5 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 669605 |
|---|---|
| EAN | 7610733269518 |