Terä Pozidriv-ruuveille 1 1
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Pb swiss tools
- Tuotenumero
- G6696081
- Varastotilanne
- 35kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Sopii
Tarkkuusruuvitalttasarjoihin nro 669600 ja 669610, momenttisarjoihin nro 659912 50 ja 659919.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ruuvimeisselihylsyt |
|---|---|
| Kokonaispituus | 120 mm |
| Vetoprofiili | Pozidriv-ruuvimeisseli |
| Ulostulo molemmilla puolilla | kyllä |
| Kokonaispituus | 120 mm |
| Ristipääuran koko | PZ0 / PZ1 |
| Terä-⌀ | 3.5 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6696081 |
|---|---|
| EAN | 7610733269525 |