Terä kuusiokantaruuville
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Tarkkuusruuvinväänninsarjoihin nro 669600 ja 669610, momenttisarjoihin nro 659912 50 ja 659919.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ruuvitalttahylsyt |
|---|---|
| Kokonaispituus | 120 mm |
| Vetoprofiili | Kuusiokoloavain |
| Ulostulo molemmilla puolilla | kyllä |
| Kokonaispituus | 120 mm |
| Kuusikulmainen | 1,5 / 2 mm |
| Terä-⌀ | 3.5 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 669606 |
|---|---|
| EAN | 7610733269532 |