Vaihtoteräsarja, 10 osaa, trapetsimuoto ”longlife” 10 10
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Lutz blades
- Tuotenumero
- G84471510
- Varastotilanne
- 5506kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Sopii
Yleisveitseen nro 84 4700 − 84 4850, 84 4890 ja 84 4895.
Malli
Kova terä ‑ Lutz® longlife, TiN-pinnoitetulla teräsärmällä vähäisemmän terän kulumisen ja huomattavasti pidemmän käyttöiän takaamiseksi. Leikattavasta materiaalista riippuen saavutetaan 2 − 8 kertaa pidemmät käyttöajat.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Terä |
|---|---|
| Pinnoite | TiN |
| Terien määrä | 10 |
| Terän leveys | 18,7 mm |
| Terän paksuus | 0,65 mm |
| Terän pituus | 61 mm |
| Terän muoto | trapetsi |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G84471510 |
|---|---|
| EAN | 2050002016842 |