Katkoteräsarja, 10 osaa, 9 mm, 30° kärki ”experience” 10 10
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Lutz blades
- Tuotenumero
- G84491610
- Varastotilanne
- 2050kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Sopii
Höylänteriin nro 844900; 844905; 844920; 844955.
Rakenne
Terä 30° kärjellä, 7 leikkuusärmää – puhtaisiin, hienoihin leikkauksiin.
Yleisterä – Lutz® experience, ratkaisu kaikkiin leikkaustöihin.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Terä |
|---|---|
| Terien määrä | 10 |
| Murtokohtien lukumäärä | 7 |
| Terän leveys | 9 mm |
| Terän paksuus | 0,4 mm |
| Terän pituus | 73 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G84491610 |
|---|---|
| EAN | 2050001962393 |