Katkoteräsarja, 10 osaa, 22 mm ”experience” 10 10
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Lutz blades
- Tuotenumero
- G84511010
- Varastotilanne
- 1551kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Sopii
Katkaisuterille nro 845100.
Malli
Yleisterä – Lutz® experience, ratkaisu kaikkiin leikkaustöihin.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Terä |
|---|---|
| Terien määrä | 10 |
| Murtokohtien lukumäärä | 8 |
| Terän leveys | 22 mm |
| Terän paksuus | 0.65 mm |
| Terän pituus | 100 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G84511010 |
|---|---|
| EAN | 2050001962515 |