X-ABS-työkalulaukku pohjalaatikolla, 2 työkalutaululla ja TSA-lukolla, rullattava 1 1
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
X-ABS on erittäin iskunkestävä, mikä tekee siitä sopivan lentokuljetukseen. Pintarakenne on naarmuuntumaton ja liukumista estävä (kumimainen vaikutus), mikä antaa erittäin hyvän pintasuojan. Alumiinirunko, jossa integroidut sylinterilukot, pykäläsaranat, jotka pitävät kannen auki-asennossa, sekä liukukisko.
1 pohjalaatikko peitelevyllä, jaettavissa, korkeus 88 mm.
Sisävarustus:
1 työkalutaulu, jossa 25 varrenpidikettä ja 1 puristustasku 400 mm, 1 työkalutaulu, jossa 10 varrenpidikettä, 1 peitelevy, jossa 15 varrenpidikettä ja 1 puristustasku 400 mm, sekä 1 asiakirjatasku, jossa 2 käyntikorttitaskua ja 2 kynänpidikettä.
TSA-lukko: USA:han matkustettaessa amerikkalaiset turvallisuusviranomaiset 'Transportation Security Administration' (TSA) voivat avata ja sulkea lukot pääavaimella tarkastusta varten. Näin vältät sen, että laukku avataan väkisin (rikotut lukot) tarkastuksen yhteydessä.
4-osaisella teleskooppijatkeella.
Huomautus
Laukku voidaan pyynnöstä toimittaa myös muilla lukitusvaihtoehdoilla.
Tekniset tiedot
| Materiaali | X-ABS |
|---|---|
| Sisäleveys | 210 mm |
| Sisäkorkeus | 360 mm |
| Sisäpituus | 470 mm |
| Paino | 8 kg |
| Tilavuus | 36 l |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6925411 |
|---|---|
| EAN | 4006793002401 |