Sisälaatikko väliseinällä, 6 pientaskupaneelia ja kansi
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Kaikkiin työkalulaukkuihin.
Malli
Sisämitat 110 × 90 × 36 mm.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Varastolaatikko |
|---|---|
| Välipaneelien määrä | 1 |
| Pienlokeropaneelien määrä | 6 |
| Kuorien lukumäärä | 1 |
| Kannella | kyllä |
| Sisäleveys | 90 mm |
| Sisäkorkeus | 36 mm |
| Sisäpituus | 110 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G692770 |
|---|---|
| EAN | 4006793919167 |