X-ABS-työkalulaukku, erityisen korkea, pohjalaatikolla, 2 työkalutaululla ja TSA-lukolla 1 1
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
X-ABS on erittäin iskunkestävä, joten se soveltuu lentokuljetukseen. Pintarakenne on naarmuuntumaton ja liukumista estävä (kumitusvaikutus), mikä tarjoaa erittäin hyvän pintasuojan. Alumiinirunko, jossa sisäänrakennetut sylinterilukot, porrastetut saranat, jotka pitävät kannen auki-asennossa, sekä liukukisko.
0
Sisävarustus:
1 pohjalaatikko, jaettava, sis. työkalutaulu, jossa 1 työkalupidike peitelevynä (nro 692750), 1 työkalutaulu, jossa 2 työkalupidikettä (nro 692720), 1 asiakirjataulu, kiinteästi asennettu kanteen.
TSA-lukko: USA:han matkustettaessa amerikkalaiset turvallisuusviranomaiset “Transportation Security Administration” (TSA) voivat avata ja sulkea lukot pääavaimella tarkastusta varten. Näin vältät laukun väkivaltaisen avaamisen (rikotut lukot) tarkastuksen yhteydessä.
Huomautus
Laukku voidaan pyynnöstä toimittaa myös muilla lukkovaihtoehdoilla.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Työkalujen kuljetusjärjestelmä |
|---|---|
| Työkalusäilytyksen tyyppi | Purmistinpidike |
| Laukun kantavuus | 30 kg |
| Laukun ominaisuus | Lentomatkustukseen soveltuva |
| Materiaali | X-ABS |
| Sisäleveys | 210 mm |
| Sisäkorkeus | 360 mm |
| Sisäpituus | 470 mm |
| Paino | 5.7 kg |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6926711 |
|---|---|
| EAN | 4006793001848 |