X-ABS:stä valmistetut rullattavat huoltotyökalulaukut, puristinkiinnikkeillä
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
X-ABS on erittäin iskunkestävää, minkä ansiosta se soveltuu lentokuljetuksiin. Pintarakenne on naarmuuntumaton ja liukumista estävä (kumipinnoite-efekti), mikä antaa erittäin hyvän pintasuojan. Eloksoitu, kaksinkertainen alumiinirunko, jossa integroidut sylinterilukot ja lasikuituvahvisteiset lukitus-/asentaranat, jotka pitävät kannen auki-asennossa.
Sisävarustus puristinkiinnikkeillä:
1apohjalaatikko, jaettavissa, sisältäen työkalutaulun sekä
1 työkalupidikkeen suojalevyksi (vastaa nro 692750).
1 työkalutaulu, jossa 2 työkalupidikettä (nro 692720).
1 asiakirjataulu kiinteästi asennettuna kanteen.
Käyttötiedot
Optimaalinen laukku asiakaspalvelu- ja huoltoteknikoille hellävaraisen laukku-/kotelo materiaalin ja erittäin korkean vakauden ansiosta, samalla kun omapaino on pieni.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Työkalunkuljetusjärjestelmä |
|---|---|
| Työkalusäilytyksen tyyppi | Puristinpidin |
| Laukun kantavuus | 30 kg |
| Laukun ominaisuus | Lentokuljetukseen soveltuva |
| Materiaali | X-ABS |
| Sisäleveys | 360 mm |
| Sisäkorkeus | 190 mm |
| Sisäpituus | 460 mm |
| Paino | 6.6 kg |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G692705 |
|---|---|
| EAN | 4045197375247 |