X-ABS:stä valmistettu huoltotyökalulaukku, jossa varrenpitimet
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
X-ABS on erittäin iskunkestävä, mikä tekee siitä sopivan lentokuljetukseen. Pinnan rakenne on naarmuuntumaton ja liukumista estävä (kumimainen vaikutus), mikä antaa erittäin hyvän pintasuojan. Anodisoitu, kaksinkertainen alumiinirunko, jossa integroidut sylinterilukot ja lasikuituvahvistetut nivelöidyt saranat, jotka pitävät kannen auki-asennossa.
Sisävarustus ommelluilla varrenpitimillä:
1 pohjalaatikko, jaettavissa, sisältäen työkalutaulun, jossa 6 varrenpidintä peitelevynä.
1 työkalutaulu, jossa 14 varrenpidintä sekä asiakirjatasku etu- ja takapuolella.
Käyttötiedot
Optimaalinen laukku asiakaspalvelu- ja huoltoteknikoille hellävaraisen laukkumateriaalin ja suuren vakauden ansiosta, samalla kun omapaino on pieni.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Työkalujen kuljetusjärjestelmä |
|---|---|
| Työkalusäilytyksen tyyppi | Varrenpidin |
| Laukun kantavuus | 30 kg |
| Laukun ominaisuus | lentomatkustukseen sopiva |
| Materiaali | X-ABS |
| Sisäleveys | 310 mm |
| Sisäkorkeus | 210 mm |
| Sisäpituus | 460 mm |
| Paino | 3.6 kg |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G692790 |
|---|---|
| EAN | 4045197375216 |