Alumiiniset työkalulaukut, joissa pohjalaatikko ja työkalutaulut
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Lukko, metallisaranat ja liukukisko integroitu runkoon. Sallittu lentokoneen käsimatkatavaraksi.
Sisävarustus:
1 jaoteltava pohjalaatikko sis. työkalutaulun, jossa 16 lokeroa kannena (nro 692717), 1 työkalutaulu, jossa 26 varrenpidikettä (nro 692711), 1 työkalutaulu, jossa 13 varrenpidikettä (nro 694713).
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Työkalujen kuljetusjärjestelmä |
|---|---|
| Työkalusäilytyksen tyyppi | Varrenpidike |
| Laukun kantavuus | 20 kg |
| Materiaali | alumiini |
| Sisäleveys | 310 mm |
| Sisäkorkeus | 170 mm |
| Sisäpituus | 460 mm |
| Paino | 5.2 kg |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G692000 |
|---|